Medyum Olcay Kimdir

Medyum Olcay pek çok kişiden eğitimler alarak havas ve ilmi ledün alanlarında kendini gelirştirdi ve var olan yeteneğini aldığı eğitimle birleştirerek günümüzdeki sağlan güvenilir medyumlar içerisindeki yerini aldı. Medyum Olcay olarak elde ettiği başarılardan dolayı bir çok sahtekar medyumun dikkatini çekerek Medyum Olcay ismini kullanmak ve sahte hesaplar açmak gibi durumlarla karşı karşıya gelinmiştir. Sizden ricamız medyumolcay@gmail.com mail adresi dışındaki hiçbir mail adresini dikkate almamanız. 05547254363 numarasından başka bir iletişim numarasını dikkate almamanızdır. Çünkü sahte hesaplarla başa çıkmak artık çok zorlaştı ve özellikle internetteki en çok reklama sahip en çok tanınan ve en çok tercih edilen Medyum Olcay hakkında bir siteye ulaştığınızda medyumolcay.com a girerek iletişim bilgilerinden emin olabilirsiniz. Medyum Olcay insanların umutlarıyla oynamaz ve yaptığı işi sonuç alana kadar sürdürür. Bu nedenle isimin önünde arkasında herhangi takma isimlere, facebook hesaplarına güvenmeyiniz. medyumolcay.com ve medyumolcay@gmail.com adreslerinden şaşmayınız.

Sevgi İle Bağlanma Duası

Aşk çok özgürdür. Ona kapılıp gitmelisin. Aşk birliktir, bütünlüktür. Aşk sınır tanımaz, engel tanımaz. Aşkla birlikte özgürlükte gelir. Bir ruhu sınırlayan ve zincire vuran korkudur; Aşksa özgürleştirir ve tüm zincirleri kırar. Aşk tüm kapıları açar, yaşamları değiştirir ve en katı kalpleri bile yumuşatır. Aşk yaratıcıdır; yapılandırır, birlik ve uyum içinde güzelliği yaratır. O, her şeyi mümkün kılar, hiçbir şeye karşı değildir. Aşk öyle bir neşe getirirki, bastırılamaz. O neşeli bir yaşam şarkısıdır. Sizde aşkı yaşamk için bizimle iletişime geçiniz.

Eski Sevgiliyi Bağlayan Dua

 

 
Mutlu olmadığın biriyle mutlu görünmeye çalışma. Olan sana olur. Herkesin boynunda asılı görünmez bir levha vardır. Üzerinde “Bana kendimi önemli hissettir” yazar. İnsanlarla konuşurken bu mesajı asla unutmayın. Ama sevgiliniz sizinle birlikteyken bile bunu unutuyordur. Ve henüz flört aşamasındayken bunu yapıyor. İleride onun size bağlı bir sevgilisi olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Çapkınlık Yapan Erkeği Bağlamak

Aşık olmak Allah’ın insanlara verdiği en güzel nimetlerdendir. Sevmek ve sevilmekte insan bedeni için yemek içmek gibi gereklidir. Özellikle bir kez aşkı tattınızmı, herzaman aşk ile yaşamak istersiniz. aşkı yaşadıktan sonra aşksız kalmak insana verilecek en büyük ızdıraplardandır. En büyük medeniyetlerin çöküşünden en büyük liderlere kadar hep en zayıf nokta aşk olmuştur. Aşk acısı mumdan bir kayıkla ateşten bir denizi geçme çabasıdır. Ve gerçekten ama gerçekten zordur. Aşk sizin için zor olması. Ulaşılması sadece biraz çaba gerektiriyor okadar. Aşık olduğunuz kişinin size aşık olup bağlanması için bizimle iletişime geçiniz.

Uzaklaşan Sevgiliyi Bağlama Duası

 

Yaşamı anlamaya başladığın andır durabilmek ayak üstünde. Sorun bu zaten. Başkasıyla olmak, başkasının olmak değil. Kendi başına başkasıyla, başkasıyla kendin olmak. Bu zorlar seni çünkü sen birisiyle bir bütün olsanda o seninle bütün olmadıkça hep eksiksin. Tamamlanmadan da rahat edemezsin. Ne geceleri ne gündüzleri. Sevdiğin tarafından sevilmemek yıpratır ger gün seni. Bu tür sorunlardan kurtulup karşılıklı aşk yaşamak için bizimle iletişime geçiniz.
 

Bağlanma Sorunu Olan Sevgili İçin Dua

En basit ve en karmaşık duygudur aşk. Aşkı karmaşıklaştıran yine biziz aslında. Aşkın içine çeşitli entrikalar sokan, tılsımını bozan yine bizim tutum ve davranışlarımızdır. Hiçbirşey durduk yere olmaz ve aşkın sonunu askında kendimiz hazırlarız. Aşk tılsımı asla bozulmayacak gibi dursada çok nadir insan aşkın hakkından gelir ve tılsımını korur. Bu tılsımı korumakta karşılıklı her iki kişiye düşer. Tek taraflı olacak bir iş değildir ve ciddi bir emek, özveri, anlayış ister. Sizinde ilişkinizin tılsımı bozulduysa, aşk tılsımını hiç kabetmemeniz için bizimle iletişime geçiniz

Etkili Bağlama Duaları İle Sevileni Etkilemek

Hayattan bekledikleriniz çok farklıdır. Kimi aşk ister kimi iş. Ve siz uzun zamandır yalnızsınızdır. Kimseyi kendinize yakıştıramaz, huyunu beğenmez, istemezsiniz. Hayatınıza birini sokma düşünceniz yoktur. Sonra aniden birisi çıkar karşınıza. Onu beğenirsiniz herşeyiyle. birlikte olmak istersiniz ama onunda sizi beğenip istemesi lazımdır. Onun dikkatini çekmek için türlü kılıklara girip kendinizi itici yapabilirsiniz. Bunu denemeyin bile. Herzaman kaçan kovalanır. Ama düşüncelerinizi açıkça belirtmenizde onun kendini bulunmaz düşüncesine itebilir. Mühim olan onun sizin gibi birini bulmayacak olmasıdır. O sizin peşinizden koşmalı, o sizi ikna etme çabasında olmalı. Bunu nasıl yaparın diyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Bağlama Dualarının Usulü

Muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyleki. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

Eşler Arası Bağlılık Duası

Matlubun yanına varmadan evvel 19 defabismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk, veya başka bir meşguliyet olmamalıdır.

Sevdiğim Bana Bağlı Bir Erkek Olsun

Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada ey Allah'ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır yazılır.

1 2 3